הסיפור של L'OCCITANE התחיל בשנת 1976 בגבעות של הוט-פרובנס... חבל ארץ שבדרום צרפת השוכן בין הרי האלפים והים התיכון.

L'OCCITANE מקבלת השראה מהפולקלור הים-תיכוני ומהטכניקות המסורתיות של חבל פרובנס כשהיא יוצרת מוצרי טיפוח לשיפור איכות החיים. חברת L'OCCITANE הלכה וגדלה במשך השנים וממשיכה להתמקד במוצרים אותנטיים בסטנדרט יצור גבוה. יש סיפור מאחורי המוצרים, בדרך כלל סיפור הקשור לחבל ארץ פרובנס: טכניקת יצור עתיקה (שמנים אתריים), שימוש ברכיבים טבעיים בסטנדרט גבוה מסוג AOC (הלבנדר ושמן הזית), שיטת גידול מסורתית (השקד) ותוכנית לקידום אוכלוסיה במדינות מתפתחות כמו בורקינה פאסו שבאפריקה (אגוז השיאה).

מהקמתה, L'OCCITANE היתה חברה עם אחריות סביבתית וחברתית.

חברת לאוקסיטן בוחרת את הרכיבים הצמחיים המרכיבים את מוצריה בקפידה ומפקחת הן על האיכות שלהם והן על המקור, אינה משתמשת במרכיבים מבעלי חיים (מלבד תוצרת הכוורת: דבש, מזון מלכות ופרופוליס) ומוצריה עוברים פיקוח רפואי קפדני. מעדיפים להשתמש בשמנים צמחיים בייצור מוצרים לטיפוח העור ולא בשמנים מינרליים. השימוש בסיליקון, מסנני קרינה, כימיקלים וחומרים משמרים מסוג פראבן מוגבל ביותר ובנוסף החברה מציעה מוצרים אורגניים המאושרים מבחינה אקולוגית.

הפורמולות של כלל המוצרים מבוססות על חומרים פעילים המגיעים ממקור צמחי. ככל הניתן, הם גדלים לפי הקריטריונים המחמירים של החקלאות האורגנית בפיקוח ה-ECOCERF. המוצרים, כמו החומרים בהם משתמשים בחנויות, מכבדים את האדם והסביבה. ישנה הגבלה על שימוש בחומרי אריזה, קרטונים ונייר.

בכל שנות קיומה של L'OCCITANE, למעלה משלושים שנה, לא נבדקו מוצריה על בעלי חיים.

L'OCCITANE מפעילה תוכנית סיוע ועזרה ללקויי ראייה ובנוסף בתוויות ובאריזות מוטבע כתב ברייל לנוחיות אלו שלא יכולים לקרוא את הכתוב על האריזות.

Go to top